KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6776131
nr 677 6131
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, + Kolorerad litografi, Hans Arnold (1925-2010), 27 x 15 & 36 x 22
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 januari 2011
kl 17:30:53
21/1 18:49:16
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold